Skip to content Skip to footer

Cześć, przyjaciele!

Zapraszamy do naszego zakątka w sieci! To my – Jarek i Marzena, dwa serca bijące w rytmie przygody i zakochane w pięknych krajobrazach. Łączy nas nie tylko miłość do siebie, ale również fascynacja naszym ukochanym kątem Polski – Borami Tucholskimi. Postanowiliśmy podzielić się tą pasją z Wami na łamach naszego bloga.

Dlaczego akurat Bory Tucholskie? To miejsce, które od lat jest dla nas ucieczką od codzienności, przestrzenią pełną spokoju, zieleni i śpiewu ptaków. Tu, na środku lasu, przy ognisku czy podczas wędrówki ścieżkami, dostrzegaliśmy, jak wiele jest w życiu pięknych chwil, które warto zatrzymać i podzielić się nimi z innymi.

Jarek

Jestem pasjonatem przyrody, zawsze z kamerą w ręku, gotowy uchwycić najpiękniejsze chwile. Fascynuje mnie również historia tych terenów, więc na naszym blogu znajdziecie wiele opowieści o przeszłości Borów Tucholskich i ich mieszkańców.

My Travelling Achievements

0
Countries Visited
0
Days Travelling
0
Shots Taken
0
Friends Met

Marzena

Mam duszę artystki i potrafię dostrzec piękno w najprostszych rzeczach. Moje zdjęcia podobno zachwycają (tak mówi Jarek 😉 ), a recenzje miejsc, w których byliśmy, napisane są z serca i zawsze z nutą humoru.

Na naszym blogu zamierzamy pisać o tym, co nas fascynuje, inspiruje, a przede wszystkim o tym, co chcielibyśmy polecić Wam do zobaczenia i doświadczenia. Pokażemy Wam nasze ulubione szlaki, miejsca na piknik, romantyczne zakątki i perełki Borów Tucholskich, które warto odwiedzić.

Chcemy, abyście poprzez nasze opowieści poczuli magię tego miejsca, jego niesamowitą atmosferę, spokój i bliskość z naturą. Zapraszamy do wspólnego odkrywania z nami tej niezwykłej części Polski, która bez wątpienia ma wiele do zaoferowania.

Dołączcie do nas, dzielcie się swoimi doświadczeniami, komentujcie, pytajcie. Twórzmy razem wirtualną społeczność ludzi zakochanych w przyrodzie i podróżowaniu.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na szlakach Borów Tucholskich!

Jarek i Marzena.